Покемоните на Макс

Go down

Покемоните на Макс

Писане  Admin on Пет Юли 23, 2010 8:38 pm

Покемоните ми:Монфърно Ниво17 Атаки Огнено колело Огнехвъргачка драсканеTреко Ниво7 Атаки Листа бръснач АбсорбУизъл Ниво12 Атаки Воден Пистолет Воден джетТъртуиг Ниво12 Атаки Листа бръснач Блъскане Енергийна топкаНиво6 Атаки БлъсканеРиолу Ниво 8 атаки: бърза атака, аура сфераРозелия Ниво13 Атаки Абсорб Мега дрейнМъдкип Ниво7 Атаки Воден пистолет Бърза атакаШийлдон Ниво10 Атаки Блъскане, Метален звукКрейнидос Ниво10 Атаки Фокус енергия Удар с главаСкуиртъл Ниво1 Атаки Блъскане
avatar
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 609
Join date : 19.07.2010
Age : 21

Вижте профила на потребителя http://pokemon-friends.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите